Direktlänk till inlägg 27 oktober 2018
I morse väckte mamma mig för att jag skulle se soluppgången, det var otroligt vackert men mycket moln.
Jag gick o la mig igen för jag var så trött o hade värk. När jag vaknade igen så hade jag sån skallevärk.
Mamma har städat idag sen efter det gick vi o handlade till kvällen då Göran o Grus skulle komma till oss.
Jag gjorde min inbakade kycklingfilé men den blev misslyckad för den blev så torr, hemsk o jag skämdes, men dom var så snälla så dom åt.
Jag älskar dessa killar, jag berättade att jag hade drömt om dom, att jag friade till dom o dom sa ja så vi gifte oss på stranden, det var så vackert.
Dom hade lilla Anna med sig, deras hund. Det är alltid roligt att träffa dom o tråkigt att skiljas för man vet inte om man kommer att träffa dom igen.. Det känns i hjärtat.
Varje gång jag träffar dom så ger dom så mycket kärlek o energi så alla borde få en dos av GrusGöran.. När jag får kramar så är det så laddat med positiva tankar o allt, man skulle nästan kunna skära sig igenom energi o kärleksvågorna.
Nu ligger jag i sängen o sorterar mina tankar o mår riktigt bra i själen o jag hoppas att jag kan sova gott i natt, o vem vet,,, det kanske blir en följetång av förra nattens drömmar. Jag kanske åker på smekmånad med mina 2 makar, dom är perfekta.
Hoppas att ni har haft en bra dag där ute. Var rädda om er o varandra Dröm Vackra Drömmar. Puss I Pannan.
Häromdagen när jag satt vid köksbordet och drack mitt morgonkaffe började jag tänka på hur mycket vi egentligen slänger. Det hela började när jag skulle rensa mitt förråd och hittade gamla saker som jag inte använder längre. En trasig lampa, en g...
Önskar Du ett samarbete med mig så kan du skriva till mig antingen här på bloggen eller på min mejl.
anneliprivat@hotmail.com
❤❤❤
Så här färgrann var min mage efter min GBP
Jag tappade mer än hälften av håret. Jag var livrädd att bli flintis. Men det kom tillbaka. Detta är en stor hårtuss från 2 dagars borstande.
Nu har jag fått en massa krullor, tidigare hade jag rakt hår.
Jag har gått ner 48 kg & över 1 meter.
Men jag kämpar fortfarande väldigt hårt med att gå ner resten av min vikt. Helst 15 kg till.
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 |
7 | |||
8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |||
15 | 16 | 17 |
18 |
19 |
20 | 21 |
|||
22 |
23 |
24 |
25 | 26 | 27 | 28 | |||
29 |
30 | 31 |
|||||||
|